O nás

Našim pacientům poskytujeme předoperační konzultaci, operační řešení moderní uniportální endoskopickou technikou a pooperační kontroly.

Naše vize

Klasickou technikou jsem odoperoval stovky pacientů se syndromem karpálního tunelu, kterým se ulevilo a byli vlastně spokojení. Nicméně mě stále neuspokojovalo naše doporučení zdlouhavého šetření operované ruky a dlouhá doba rekonvalescence. Jsem moc rád, že nyní můžeme našim pacientům nabídnout moderní, minimálně invazivní řešení, které jim nepopulární zdlouhavou rekonvalescenci podstatně zkrátí. A proto je tu NEUROENDO s endoskopickou operací karpálního tunelu!

Náš tým

MUDr. Oldřich Šoula

Zkušený neurochirurg pracující od roku 2005 na Neurochirurgickém oddělení Nemocnice Na Homolce v Praze. Během své profesní kariéry absolvoval řadu tuzemských a zahraničních vzdělávacích kurzů a několik stáží na prestižních klinikách v Evropě i za mořem (Německo, Holandsko, Japonsko a opakovaně USA). Profesně se intenzivně věnuje mozkové problematice, v Nemocnici Na Homolce vede tým specializující se na endoskopickou endonazální a intraventrikulární operativu mozkových onemocnění, velmi činný je však i v problematice mikrochirurgie nádorových a cévních onemocnění mozku i chirurgické léčbě onemocnění páteře a periferních nervů.

Bc. Petra Váchová

Specializovaná zdravotní sestra pro provoz operačních sálů vynikajících odborných i lidských kvalit.