Reference

V tomto roce (2022) v dubnu jsem byla na operaci karpálního tunelu v Lékařském domě v Holešovicích. Operoval mě dr. Šoula se svým týmem. Chtěla bych tímto ještě jednou moc poděkovat úúúplně za vše a všem. Profesionalita, ochota, krásný přístup k pacientovi, vše vysvětleno. Tato metoda je dokonalá, žádné jizvy, (jedna maličká v zápěstí) a pokud budete dodržovat pokyny po operaci, velmi rychle budete v provozu!
Byla jsem s pravou rukou, levá se mi po operaci pravé výrazně zlepšila. Kdybych potřebovala v budoucnu přeci jen operaci levé, obrátím se opět na dr. Šoulu. Zdravé ruce jsou fakt potřeba a jistota je jistota.

Irena P.
Praha 5

Endoskopická operace karpálního tunelu mi velmi pomohla. Doba léčení je zhruba o polovinu kratší a bolesti po operaci byly tak maximálně třetinove oproti klasické operaci, kterou jsem měla před lety na druhé ruce. Po klasické operaci jsem měla problémy hýbat prsty celý měsíc a půl a u verze endoskopické jsem krásně pohybovala prsty již několik dní po operaci.

Ludmila L.
uklízečka / cleaner

Po vyšetření EMG s výsledky: levá ruka – těžký syndrom karpálního tunelu, pravá ruka – středně těžký jsem se rozhodla pro endoskopickou operaci, přestože není hrazená pojišťovnou, a vůbec toho nelituji.
Operace proběhla v Lékařském domě v Praze 7. Veškerá  příprava před operací byla poklidná a operace samotná bez problému. Před odchodem jsem dostala písemné rady, jak postupovat v dalších dnech. Když
přišla rána k sobě, stačil jeden prášek proti bolesti a ještě jeden následující den, pak už vůbec. Po devíti dnech mi byly odstraněny stehy. Od první noci po operaci se nebudím kvůli bolesti a brnění, s prsty mohu normálně hýbat. Pan doktor Šoula je velmi příjemný a hlavně odborník.  Celý tým spolupracovníků zasluhuje pochvalu. Endoskopickou operaci mohu jen doporučit, protože následuje rychlé hojení a krátká doba rekonvalescence.

Hana F.
důchodkyně / pensioner

„Endoskopickou operaci karpálního tunelu na pravé ruce jsem v Neuroendo u MUDr. Šouly  podstoupila v únoru 2022. Zákrok proběhl bez problémů, se všemi před i pooperačními přípravami trval asi hodinu. Bolest jsem v průběhu operace necítila žádnou, pan doktor i ostatní členové operačního týmu byli milí a přátelští. Cítila jsem se jako pacient dobře, byla jsem poučená o tom, co zákrok obnáší, byla jsem od pana doktora dobře informovaná, což přispělo k mému klidu a k důvěře ve zdárný průběh operace. Bolesti a brnění ruky, které mě mnoho měsíců před operací budily několikrát za noc, po operaci okamžitě pominuly, lehkou bolest v prvních 24 hodinách po operaci jsem dobře zvládla pomocí paralenu. Od druhého dne po operaci jsem ruku začala procvičovat. Asi po týdnu jsem byla schopná dělat lehké práce v domácnosti a psát na PC. Za 2 týdny po operaci jsem začala s řízením auta a asi po měsíci od operace jsem bez omezení hybnosti ruky a jizvu na zápěstí nemám žádnou. Ještě mě čeká operace levé ruky, na níž se také chystám do Neuroendo. Na základě svých zkušeností mohu velmi doporučit endoskopickou operaci karpálního tunelu od pana doktora Šouly.“

Eva N.

Po devastaci mých rukou fyzickou prací na armaturách, jsem se podrobil operaci karpálního tunelu novou metodou. Za tři dny jsem rukou hýbal a do týdne jsem byl naprosto v pořádku.

Zdeněk T.
podnikatel

Dne 9.8.22 jsem u pana doktora Šouly podstoupila operaci karpálního tunelu. Nejprve jsem se bála, ale předem mi bylo vše řádně vysvětleno a operace se vydařila. Prsty do vyndání stehů a poté ruku jsem denně několikrát procvičovala, nepotřebovala jsem žádné léky na bolest, ani rehabilitace a již 1.9.22 jsem s ortézou na 14 dní (dle rady p.doktora) nastoupila do zaměstnání. Tuto metodu operace karpálního tunelu všem doporučuji a hlavně i tým pod vedením pana doktora Šouly, protože je skvělý, příjemný, šikovný, prostě nejlepší. Děkuji za skvělou práci a příjemné jednání, které se v dnešní době vidí jen zřídka.

Monika Z.
uklízečka